Cześć jestem Kasia i tworzę blog ArcyCiało.

Miło mi Cię gościć na moim blogu ArcyCiało. Będę na nim dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Czym jest dla mnie sport?

O mnie

Sport od zawsze był obecny w moim życiu. Już od najmłodszych lat uwielbiałam się rozciągać, grać w siatkówkę oraz piłkę ręczną. Jakiś czas temu zainteresowałam się fitnessem i spodobało mi się to tak bardzo, że w rezultacie postanowiłam zgłębić wiedzę na ten temat i rozpoczęłam regularne treningi. Sport stał się moją pasją i sposobem na życie.

Praca nad sobą okazała się dla mnie cenną lekcją, dzięki której wiem o sobie więcej. Uczę się swojego ciała, samodyscypliny, systematyczności i wytrwałości, tego, że ciało jest ważne i mogę zrobić więcej niż mi się wydaje. Wiadomo, że zdarzają mi się trudne momenty, ale mimo to nie zamierzam się poddawać. Moim celem jest zrobienie szpagatu, wyrzeźbienie ciała i przede wszystkim bycie zdrową. Małymi krokami dążę do swojego celu i wiem, że go osiągnę! Traktuję sport jako oderwanie od rzeczywistości, rozrywkę i pasję, a także dzięki niemu czuję się szczęśliwa i spełniona.

Dlaczego założyłam ArcyCiało?

Postanowiłam podzielić się z Tobą własnymi doświadczeniami oraz przemyśleniami, które zdobyłam przez ten czas.

Dzięki temu, że prowadę bloga poszerzam i utrwalam swoją wiedzę.

Ciężko jest zacząć ćwiczyć w chaosie i natłoku informacji, ponieważ przez to Twoja energia i entuzjazm mogą szybko się ulotnić. W związku z tym postanowiłam zebrać i uporządkować informacje po to, aby łatwiej Ci było zadbać o siebie i swoje ciało.

Co znajdziesz na blogu?

Znajdziesz tu treści oraz materiały wideo dotyczące:

  • Stworzenia domowej siłowni
  • Odpowiedniego stroju do ćwiczeń
  • Ćwiczenia, które możesz wykonywać w domu
  • Tanie i zdrowe przepisy
  • Dowiesz się jak utrzymać zdrową i smukłą sylwetkę
  • Planowanie swojego dnia

Pokaże Ci jak zadbać o swoją produktywność.
Pomogę Ci zacząć wdrażać proste zmiany, które zaowocują dobrym samopoczuciem i zdrowiem, a także pomogę Ci utrzymać motywację, nie popadając w „przesadę”, która jest teraz modna.

Zdrowe życie nie oznacza rygorystycznych zasad, odmawiania sobie wszystkiego, wyrzutów sumienia czy też odchudzania portfela! Nie musisz zmieniać wszystkiego od razu, ponieważ krok po kroku dotrzesz do celu.

Uważam, że zdrowe życie jest super i na dodatek mówię to z własnego doświadczenia!

“Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy.”

 Siostra Mary Lauretta

Któż by nie chciał mieć ArcyCiała?

Kobieta z centymetrem w dłoni
ArcyCiało

Skutkiem ubocznym regularnych treningów jest atrakcyjne ciało, którym nikt nie pogardzi! Uwierz mi, że wprowadzenie systematycznych ćwiczeń w życie nie jest wcale trudne, dlatego zapraszam Cię do pracy nad swoim ArcyCiałem!

Bezczynność rodzi wątpliwości i strach. Działanie rodzi zaufanie i odwagę. Jeśli chcesz zwyciężyć strach, nie siedź w domu, rozmyślając o nim.Wyjdź i zacznij działać.

Dale Carnegie

Zapraszam Cię do mojej grupy na Facebooku oraz mój Instagram, na których znajdziesz filmiki z ćwiczeniami oraz fajne zdrowe i szybkie przepisy. Możesz również dzielić się tam swoją opinią i wartościowymi rzeczami, a na pewno każda z nas skorzysta!

Skoro tu jesteś to znaczy, że strzelamy do tej samej bramki. Pamiętaj, w grupie siła!

Jeśli podoba Ci się Arcyciało daj znać w komentarzu!

Trzymaj się!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x