ArcyCiało! Startujemy z blogiem!

Cześć jestem Kasia i tworzę blog ArcyCiało.

Jest mi niezmiernie miło gościć na moim blogu ArcyCiało!

Czym jest dla mnie sport?

Sport od zawsze był obecny w moim życiu. Już od najmłodszych lat uwielbiałam się rozciągać, grać w siatkówkę i piłkę ręczną. Jakiś czas temu zainteresowałam się fitnessem i spodobało mi się to tak bardzo, że w rezultacie postanowiłam zgłębić wiedzę na ten temat i rozpoczęłam regularne treningi. Sport stał się moją pasją i sposobem na życie.

Praca nad sobą okazała się dla mnie cenną lekcją, dzięki której wiem o sobie więcej. Uczę się swojego ciała, samodyscypliny, systematyczności i wytrwałości, tego, że ciało jest ważne i mogę zrobić więcej niż mi się wydaje. Wiadomo, że zdarzają mi się trudne momenty, ale mimo to nie zamierzam się poddawać. Moim celem jest zrobienie szpagatu, wyrzeźbienie ciała i przede wszystkim bycie zdrową. Małymi krokami dążę do swojego celu i wiem, że go osiągnę! Traktuję sport jako oderwanie od rzeczywistości, rozrywkę i pasję. Dzięki niemu czuję się szczęśliwa i spełniona.

Dlaczego założyłam ArcyCiało?

Postanowiłam podzielić się z Tobą własnymi doświadczeniami i przemyśleniami, które zdobyłam przez ten czas, dzięki czemu ciągle poszerzam i utrwalam swoją wiedzę, a dzięki prowadzeniu bloga wiedza zostaje utrwalona!

Ciężko jest zacząć ćwiczyć w chaosie i natłoku informacji, ponieważ przez to Twoja energia i entuzjazm mogą szybko się ulotnić. W związku z tym postanowiłam zebrać i uporządkować informacje po to, aby łatwiej Ci było zadbać o siebie i swoje ciało.

Co znajdziesz na blogu?

Znajdziesz tu treści oraz materiały wideo dotyczące:

  • Stworzenia domowej siłowni
  • Odpowiedniego stroju do ćwiczeń
  • Ćwiczenia, które możesz wykonywać w domu
  • Tanie i zdrowe przepisy
  • Dowiesz się jak utrzymać zdrową i smukłą sylwetkę

Zdrowe życie nie oznacza rygorystycznych zasad, odmawiania sobie wszystkiego, wyrzutów sumienia czy odchudzania portfela! Nie musisz zmieniać wszystkiego na raz! Krok po kroku dotrzesz do celu.

Uważam, że zdrowe życie jest super i mówię to z własnego doświadczenia!

Któż by nie chciał mieć ArcyCiała?

Kobieta, która już ma ArcyCiało

Skutkiem ubocznym regularnych treningów jest atrakcyjne ciało, którym nikt nie pogardzi. Uwierz mi, że wprowadzenie systematycznych ćwiczeń w życie nie jest wcale trudne dlatego zapraszam Cię do pracy nad swoim ArcyCiałem!

Bezczynność rodzi wątpliwości i strach. Działanie rodzi zaufanie i odwagę. Jeśli chcesz zwyciężyć strach, nie siedź w domu, rozmyślając o nim. Wyjdź i zacznij działać.

Dale Carnegie

Zapraszam Cię do mojej grupy na Facebooku oraz Instagram!